Strony
internetowe

Do pracy podchodzimy z pasją. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz realizacjami.

Często zadawane pytania

Strony internetowe tworzone przez nas spełniają najnowsze trendy panujące na rynku. Często osoby, które zwracają się do nas z prośbą o stworzenie strony internetowej nie wiedzą jak ma wyglądać ich strona oraz jakie funkcjonalności powinna posiadać.

Zawsze służymy pomocą i podpowiadamy najlepsze rozwiązania.
Cel klienta jest naszym celem a chodzi przecież o zwiększenie widoczności firmy w sieci i pozyskanie nowych klientów.

Skorzystaj z naszej usługi pozycjonowania

Strony internetowe, które tworzymy opieramy o CMS WordPress. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zagwarantować, że większość klientów będzie w stanie samodzielnie wprowadzić zmiany na swojej stronie.

Dla naszych klientów oferujemy również usługi hostingowe czyli zapewnienie bezpiecznego i stabilnego serwera oraz domeny.

Poznanie oczekiwań klienta to priorytet. Na samym początku naszej współpracy musimy poznać oczekiwania klienta. W tym celu przesyłamy do wypełnienia brief.

Na jego podstawie dokonujemy indywidualnej wyceny projektu.

Kolejnym krokiem jest rozmowa na temat przygotowanych przez nas rozwiązań odpowiadających i akceptacja lub negocjacja ceny za stronę internetową.

Czas przygotowania strony internetowej waha się od 2 do 3 tygodni. Wszystko zależy od stopnia trudności projektu.

Stronę internetową oddajemy zawsze do dyspozycji naszego klienta po zaakceptowaniu przez niego całego projektu.

Koszt wykonania strony internetowej zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Określamy je na podstawie rozmowy, korespondencji mailowej lub wypełnienia briefu.

Najtańsze projekty jesteśmy w stanie wykonać od 1400 zł brutto. Górnej granicy nie ma: Sky is the limit!

Przed rozpoczęciem projektu należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50% wartości zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty rozpoczynamy prace nad stroną internetową. Przygotowanie projektu do wglądu trwa około 8-12 dni roboczych. Wszystko zależy od zaawansowania strony.

Po zaakceptowaniu projektu następuje druga faza rozliczenia. Wystawiamy fakturę na pozostałą kwotę do zapłaty i po zaksięgowaniu umieszczamy stronę na serwerze pod wskazaną domeną.

Przejdź do cennika aby zobaczyć ile kosztuje wykonanie strony internetowej w naszej agencji.

Do stworzenia strony internetowej potrzebny jest serwer oraz domena. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie. Oczywiście możesz również utrzymywać stronę na naszych serwerach – wiąże się to z opłatą 600 zł brutto rocznie.

Nasz cel

Tworzenie stron internetowych

Każda strona internetowa tworzona przez nas musi być dopasowana indywidualnie do potrzeb klienta a także zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych.

small

od 1400 zł

stantard

od 2000 zł

premium

od 3500 zł

Jak zrobić stronę internetową?

Najlepiej skontaktuj się z nami a zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Prześlemy Ci do wypełnienia brief i na jego postawie określimy ile będzie kosztować strona internetowa także jaki będzie czas realizacji